Jevgēnijs Djatlovs. Tu man esi viena

Jevgēnijs Djatlovs. Tu man esi viena29 Jan 19:00 - 21:00 - Rezekne
Latgales vēstniecība GORS

Route

Sanktpēterburgas izcilā aktiera Jevgēnija Djatlova daiļrade ir cieši saistīta ar mūziku. Viņš ir pazīstams kino un teātra mākslinieks, dažādu televīzijas šovu dalībnieks. Jevgēnija Djatlova duets ar Diānu Arbeņinu mūzikas šova „Divas zvaigznes” finālā izpelnījies krievu estrādes primadonnas Allas Pugačovas atzinumu un zelta zvaigznes.

Kopš 90. g. vidus Jevgēnijs Djatlovs ir pazīstams kā izcils dziedošais aktieris, lielisks krievu romanču un lirisko dziesmu izpildītājs, samtainā baritona īpašnieks. Jevgēnija personības šarms un talants piesaista arvien plašāku teātra un mūzikas cienītāju loku. Ar savu ģitārspēles meistarību, spēcīgo balsi un izsmalcināto gaumi Djatlovs ir ieguvis skatītāju mīlestību kā dziedošs aktieris. Jevgēnija izpildītās dziesmas skan daudzās teātra izrādēs un filmās.Savas solo karjeras sākumā aktieris izpildīja romances un tautas dziesmas. Tad repertuāru paplašināja liriskās dziesmas, kara laika dziesmas, tango, dziesmas no kinofilmām, pašsacerētās dziesmas un labākās padomju komponistu dziesmas.

Jevgēnijs Djatlovs uzskata, ka "patiesa mūzika ir laika pārbaudīta mūzika". Koncerta repertuārs ir atlasīts ar lielisku gaumi, slavenas senās dziesmas mākslinieka izpildījumā skan patiesi, sirsnīgi un aizkustinoši. Repertuārā iekļautās M. Magomajeva, E. Hiļa, J. Guļajeva, J. Joalas un citu mākslinieku dziesmas Jevgēnija Djatlova izpildījumā iegūst jaunu dzīvi un skanējumu.© 2019 Siguez