Lielā gongu nakts Ziemas Saulgriežu laikā

Lielā gongu nakts Ziemas Saulgriežu laikā21 Dec 22:00 - 22 Dec 07:00 - Riga
Baltā pirts

Route
More info

Gongu meditācija Tevi aicina uz īpašo Lielo gongu nakti Ziemas Saulgriežu laikā, Baltās pirts Ozola zālē! Sanākam no pl.21:30; sākam pl.22:15!

Laikā, kad dienas ir visīsākās un naktis visgarākās, laikā, kad pār pasauli valda sudraba enerģija - izpaužas vīrišķais pirmssākums, kad atskatāmies uz paveikto un plānojam nākamo posmu, aicinām to pieskandināt un piepildīt ar kosmiskām skaņām, krāsām un vibrācijām!

Naktī, kura būs gara-gara, daudz garāka par dienu, baudīsim gan Tibetas trauku dziedāšanu, gan gongu skaņas un smelsimies veiksmi nākamajam gadam, kā arī raisīsim sevī jaunus enerģijas avotus!

Pieteikt dalību meditācijai var no 1.decembra pa tālr. 20 333 528 vai personīgā sarakstē FB.Ietiecamā enerģijas apmaiņa 20 euro, kur 10 euro ir priekšapmaksa pēc kuras tiek garanēta vieta.

Līdzi jāņem ērts paklājiņš un pleds/guļammaiss, zems spilvens, pierakstu bloks/klade, kurā pierakstīt savas sajūtas, jūtas, domas, pārdomas un sapņus. Pēc iespejas izvēlamies gaišu, vēlams, baltu apģērbu, lai manifestētu sev un Visumam savu nodomu tīrību!

Kādēļ izvēlēties gongu meditāciju? www.delfi.lv/orakuls/biblioteka/48816521_ko-tev-var-dot-gongu-meditacija© 2019 Siguez