Ātma Krija Jogas (Atma Kriya Yoga) kurss dvēselei

Ātma Krija Jogas (Atma Kriya Yoga) kurss dvēselei26 Oct 19:00 - 28 Oct 15:00 - Riga
Daya Yoga

Route

Ātma Krija Joga (Atma Kriya Yoga) ir sena garīga prakse, kas nomierina prātu, ļauj iegūt skaidrību, iekšēju līdzsvaru un izveido dziļāku saikni ar sevi un citiem. Šī spēcīgā prakse sniedz ātru rezultātu un palīdz pārveidot sevi ar mīlestības spēku.

Pastāvīgi praktizējot, tā palīdz jaunā veidā ieraudzīt sevi un dzīvi, uzlabojas attiecības, tiek iegūta pozitīva ietekme uz apkārtējo pasauli.

Šī joga atver sirdi pārveidojošam mīlestības spēkam un palīdz it visā, kas tiek veikts, ienest dvēseles apzinātību. Līdz ar Šaktipāda iniciāciju, šī joga palīdz progresēt Dieva realizācijā caur karmas dzēšanu, prāta, ķermeņa un gara attīrīšanu. Prakse palīdz izveidot personiskas attiecības ar dievišķo, palīdzot savienoties ar dzīves avotu cilvēkā pašā. Dzīvojot vairāk ar sirdi, cilvēks vairāk pieredz mīlestību, prieku un savienojas ar dievišķo.Ātma Krija Jogas skaistums slēpjas tās vienkāršumā. Tā ļauj cilvēkiem, kas iepriekš nekad nav meditējuši, saprast šo praksi, tajā pašā laikā pieredzējušiem meditētājiem tā paver ceļu daudz dziļākai meditācijai.

Ātma Krija Joga ietver meditāciju, prānājāmu (elpošanas vingrinājumus), mantras, āsanas, mudras un citas senas tehnikas, kas atver un attīra smalkā ķermeņa enerģētiskos centrus (čakras). Šaktipāts pamodina cilvēkā apslēpto enerģiju, potenciālo spēku (kundalini) un atslēdz čakrās snaudošo Dievišķo Gaismu. Tā sadedzina smalkajā ķermenī sakrāto negatīvo informāciju (negatīvo karmu), vedot mūs uz sapratni par to, kas mēs patiesībā esam, uz Sevis un Dieva realizāciju. Šaktipāts garantē tehniku drošumu un efektivitāti, ļauj ātri progresēt un pilnā mērā gūt maksimālu labumu no Ātma Krija Jogas.

ŠAKTIPĀTS

Lūk, tas ir iemesls, kāpēc Ātma Krija Joga ir viena no mūsdienu spēcīgākajām jogas formām šodien. Tā ir enerģija, kas nākusi no senas jogas tradīcijas, no daudziem izcilākajiem Jogas Meistariem, kas nodotas katram, kas saņem iniciāciju (iesvētību) Ātma Krija Jogā.

SĀDHANA, GARĪGA PRAKSE

Sādhana ir garīga prakse. Sādhana palīdz nomierināt prātu, kas ļauj ienirt sirds klusumā, kur mīt miers un plaukst mīlestība. Sādhana, ja to veic regulāri, palīdz rast iekšēju mieru un līdzsvara centru. Tā ir kā sākumpunkts, kas palīdz daudz vieglāk vadīt izaicinājumus, ar kuriem saskaries dzīvē un attiecībās.

VISU PĀRVEIDO MĪLESTĪBA

Visu šo tehniku pamats ir mīlestība. Mīlestība ir arī dzīves pamats un sirds valoda. Tā kā šīs jogas pamats ir mīlestība, nevis reliģija, tās ir piemērotas visiem, neskatoties uz ticību vai interesi par sekošanu garīgam skolotājam.

Šo prakšu unikalitāte nav balstīta to atkārtošanas skaitā, bet gan senajā vēsturē un veidā, kādā tās tiek veiktas. Vien pāris, ar mīlestību paveiktas reizes, izmainīs veidu, kādā cilvēks attiecas pret sevi un dzīvi.

5000 GADU SENA VĒSTURE

Šī prakse tiek veikta vairāk kā 5000 gadu garumā un nes līdzi arī īpašu Mahavatāra Krija Babadžī (Mahavatar Kriya Babaji) svētību. Šī laika tumsības dēļ, Paramahamsa Višvananda (Paramahamsa Vishwananda), dzīvojošs apgaismots Skolotājs, dalās šajā jogā ar visiem, kuriem interesē lielākas mīlestības un gaismas ienešana savā dzīvē un pasaulē.

Mēs ceram, ka ar šīm "Bhakti Marga" Sādhanu tehnikām jūs pieredzēsiet jaunu apzinātību un gūsiet mīlestības pārveidojošo pieredzi.

Kursu vada: Šrī Svami Višvananda iniciēts, sertificēts šīs jogas pasniedzējs Mārtiņš Baude/ Kailash.

Dalības maksa abas kursa dienas kopā: EUR 120; studentiem, pensionāriem, bezdarbniekiem - EUR 90. Maksājumus
iespējams veikt pa daļām pēc kursa pabeigšanas.

Lūdzam pieteities iepriekš pa tālruni 26555060


Past Events

Kundalīni jogas skolotāju izglītība - 2018-2019

05 Oct 18:00 - 12 Jul 21:00 05 Oct 18:00 - 12 Jul 21:00 - Riga Riga
Daya Yoga Daya Yoga
Kundalīni jogas skolotāju izglītība no 2018. gada oktobris 2019.gada oktobris Daya Yoga studijā Kāpēc izglītoties par Kundalīni jogas skolotāju? Jūs iegūsiet: Pamatīgu...   More info

Sieviešu retrīts Indonēzijā - atspērienam 11.- 26.oktobris

11 Oct 18:00 - 25 Oct 18:00 11 Oct 18:00 - 25 Oct 18:00 - Riga Riga
Daya Yoga Daya Yoga
SIEVIEŠU retrīts/NOMETNE Indonēzijā atspērienam 11. 26.oktobris, 2018 Bali Indonēzijā ir Dievu sala. Mēs dosimies uz to, lai: -gūtu spēku svētvietās un tempļos, -smeltos...   More info


© 2018 Siguez