Jutekliskā plastika/ Чувственная пластика

Jutekliskā plastika/ Чувственная пластика27 Apr 18:00 - 29 Apr 15:00 - Riga
Dzīves Mākslas Akadēmija

Route
More info

ИНФОРМАЦИЯ НА РУССКОМ НИЖЕ

3 dienu intensīvs no 2018.gada 27. līdz 29.aprīlim

27.04.02 plkst.18:00 - 21:00
28.04 un 29.04 plkst.11:00 - 15:00

Vai dodoties savās ikdienas gaitās, Tu esi kādreiz vēlējusies, lai tieši Tevi pamanītu starp simtiem citu sieviešu? Lai Tu it kā netīšām spētu savaldzināt ar vienu rokas kustību, ar skatienu, pieskārienu savam ķermenim... tik viegli un dabiski kā tauriņa spārnu vēziens?Jutekliskā plastika ir sievišķas zināšanas un intensīva kustību mākslas meistarklase, kas palīdzēs Tev no jauna atklāt savu jutekliskumu un seksualitāti. Kursa pamatā nav dejotprasmes pilnveidošana klasiskā izpratnē, bet drīzāk savas sievišķības atvēršana, savas intimitātes un seksualitātes apzināšanās...caur sievišķīgām kustībām, gaitu, grāciju, kas pat bez priekšzināšanām īsā laikā ļauj Tev uzplaukt par dievieti.

Vīrietis zemapziņā no sievietes kustībām nolasa, vai viņa ir dāsna un dodoša ar savu ķermeni, kas viņā rada dabisku vēlmi dot un dāvināt arī no sevis. Jutekliskajā plastikā Tu apgūsi geišu mākslas, lai būtu tā, kuras dēļ vīrietis saka „Es esmu gatavs un spējīgs uz visu!”.

Nodarbības notiek nepiespiestā un drošā vidē – intīmākā, dziļākā un atklātākā gaisotnē, kas ļauj Tev vieglāk atraisīties, iejusties un atvērties jaunu mākslu apgūšanai un soli pa solim atklāt Tevī juteklisko, iekārojamo sievieti caur meditācijām un praktiskām nodarbībām.

Pasniedzēja – LAURUTE - sievišķīgo grāciju un "garšīgo" kustību meistare.

Līdzi ņem: ērtu apģērbu, kurā jūties seksīga, skaista un iekārojama, ērtas čībiņas un augstpapēžu kurpes.

Ziedojums par trīs dienu intensīvu: 135 EUR

Tavs pieteikums tiek apstiprināts, veicot daļēju tehnisko izmaksu nosegšanas avansu 10 eur apmērā – ar pārskaitījumu vai klātienē Dzīves Mākslas Akadēmijā.

Maksājuma uzdevumā norādi: „Ziedojums”
DZĪVES MĀKSLAS AKADĒMIJAS FONDS
REĢ. NR 40008214994
A/S SEB BANKA
KONTS: LV72UNLA0050021338003

Pasākuma valoda: krievu, būs pieejams tulkojums.

Pieteikšanās veidi:
- tiešaistē:
- zvanot vai sūtot sms uz 24332992
-------------------------------------------------------------------------------------------
Чувственная пластика с Лауруте - это интенсивный 3х дневный курс

Хотела ли ты когда-нибудь, отправляясь по своим ежедневным делам, чтобы тебя заметили среди сотни других женщин? Хотела бы соблазнять одним движением руки, взглядом или прикосновением? И чтобы это было так легко и обыденно, словно взмах крылышек бабочки?

Чувственная пластика - это женское знание и интенсивный мастеркласс по исскуству движения, который поможет тебе по-новому раскрыть свою чувственность и сексуальность.

Основой курса не является развитие танцевальных навыков в классическом понимании, а скорее открытие своей женственности, осознание своей сексуальности и интимности.... через женственные движения, походку, грацию, и всё это, даже без предварительных знаний, в короткое время, пробудит в тебе богиню.

Мужчина на подсознательном уровне считывает с движениний женщины, щедра ли она и позволит ли наслаждаться своим телом, что естественным образом рождает в мужчине желание давать и дарить от себя.

В чувствительной пластике ты овладеешь исскуством гейш, дабы было так, что мужчина ради тебя сказал “Я готов и способен сделать все”.

Занятия происходят в расслабленной и безопасной обстановке - в более интимной, глубокой и откровенной атмосфере, что позволит тебе раскрепоститься и открыться новым познаниям и шаг за шагом раскрыть в себе чувствительную и желанную женщину, посредством медитаций и практических занятий.

С собой необходимо взять: удобную одежду, в который ты чувствуешь себя сексуальной, красивой и желанной, а так же, удобные тапочки и туфли на каблуках.

Пожертвование за 3-х дневный курс: 135 EUR
Твоя запись подтверждается после внесения аванса в размере 10 евро для частичного покрытия технических затрат - перечислением или наличными на месте в Dzīves Mākslas Akadēmijа.

В платёжном поручении укажи „Ziedojums”
DZĪVES MĀKSLAS AKADĒMIJAS FONDS
REĢ. NR 40008214994
A/S SEB BANKA
KONTS: LV72UNLA0050021338003

Зарегистрироваться тут: ej.uz/ihw8 или по телефону: 24332992.


Past Events

Atbrīvošanās rituāls no iepriekšējiem vīriešiem un sakariem

13 Apr 18:30 - 20:30 13 Apr 18:30 - 20:30 - Riga Riga
Dzīves Mākslas Akadēmija Dzīves Mākslas Akadēmija
Vai Tu vēlies baudīt attiecības ar maksimālu jaudu? Kas ir iepriekšējie vai nepabeigtie sakari? Tie ir visi vīrieši, ar kuriem Tev ir bijušas seksuālas attiecības vai cita veida...   More info

Nodarbība pieaugušajiem 18+

18 Apr 20:10 - 21:40 18 Apr 20:10 - 21:40 - Riga Riga
Dzīves Mākslas Akadēmija Dzīves Mākslas Akadēmija
Katra nodarbība ir unikāla un neatkārtojas! Pāriem, vīriešiem un sievietēm vecumā 18 . Vīriešiem par sievietēm un sievietēm par vīriešiem! Pieaugušajiem, zinātkārajiem...   More info

Elitārais VUMfit ar Redžinu Lauru

19 Apr 18:30 - 20:00 19 Apr 18:30 - 20:00 - Riga Riga
Dzīves Mākslas Akadēmija Dzīves Mākslas Akadēmija
Atkalsatikšanās dzirkstošais prieks! Šī nodarbība lai kalpo par pagrieziena punktu katrai, kurai tieši tagad nepieciešama enerģija jaunam sākumam, iedvesma turpinājumam vai...   More info

Ineses Ziņģītes izstrādātā norīvēšanās sistēma jeb dvieļu māksla

20 Apr 18:00 - 20:30 20 Apr 18:00 - 20:30 - Riga Riga
Dzīves Mākslas Akadēmija Dzīves Mākslas Akadēmija
Ja cilvēks grib dzīvot, tad viņš domā, kā dzīvot. Ja cilvēks grib eksistēt, tad dzīve viņam paiet garām. I.Ziņģīte/ Fantastiska iespēja tikties ar leģendāro veselīga dzīvesveida...   More info


© 2019 Siguez