Playground Festival 18'

Playground Festival 18'13 Jul 16:00 - 15 Jul 19:00 - Ropazi
Playground Festival

Route

(english version in the end)

IEPAZĪSIMIES!
Playground Festivāls ir dzīvesstila un netradicionālo sporta veidu festivāls, kas 3 dienu garumā rosina sportisku apetīti un dod iespēju ikvienam apmeklētājam izmēģināt un iepazīt iedvesmojošākos hobiju sporta veidus un to kultūru uz ūdens, zemes un gaisa. Tas ir laukums jaunai pieredzei,
emocijām, draugiem un hobijiem. Tā ir iespēja vienā vietā bez papildus maksas, dārgiem kursiem vai semināriem pamēģināt un apgūt lietas, kuras citādāk, iepējams, dzīvē nemaz nepamēģinātu. Tā ir vieta, kur sajust, piedzīvot mirkli un atrast savu aizraušanos.
Kapēc ne?Sērfs, SUPi, veikbords, skeitbords, kalnu velosipēdi, fiksīši, snovbords, kartingi, virves iešana un daudzi citi
hobiji parasti ir mūsu "To Do" lietu sarakstā. Taču cik daudzus no tiem dzīvē tu patiesi esi mēģinājis? Un kā var zināt,
kurš no šiem sportiem ir domāts tieši tev? Protams, nav jau tik vienkārši sākt lietas no nulles - dārgs inventārs, neapgūta pieredze,kopienas, kas it kā vilina, bet reizē arī mulsina. Jautājums “Varbūt citreiz?” parasti arī liek plānus atlikt.
Pamēģini! Neatliec dzīvi!

Biļetes pieejamas drīzumā!
Sekojiet līdzi informācijai un tiekamies Playground festivālā!

______________________________________________________

What is Playground Festival? It is an actual gigantic playground created to suit all ages. A place where to experience ‘now’ emotions, learn new skills and relax.

Longboarding, SUP, wakeboarding, mountain bikes, slack line and many other hobbies are often listed in summer “To Do” list. But how many of them have you really tried? How to figure out which of these sports you will actually like? It's not easy to start from scratch - expensive equipment, lack of experience, sports subcultures – so attractive yet so confusing. The question "Maybe next time?" usually indefinitely puts all plans on hold.

Playground – sports and lifestyle festival that encourages and enables every visitor to try and explore inspiring sports and culture on water, land and air. 3 days of new experiences, emotions, friends and hobbies. Don’t postpone your adventures - live in the moment and find your passion. One place to fulfil your summer dreams without expensive rental and training costs – Playground Festival.
Try it! Stop holding back your life!

Tickets available soon.
Stay tuned and see you at Playground festival 2018!© 2018 Siguez