Latvijas simtgades Puķu draugu saiets Salaspilī

Latvijas simtgades Puķu draugu saiets Salaspilī14 Jul 09:00 - 15 Jul 05:00 - Salaspils
Salaspils novada pašvaldība

Route

14. jūlijā, kad jau būs izskanējuši Simtgades dziesmu un deju svētki, bet festivālu vasara vēl joprojām būs pašā karstumā, pie mums, Salaspilī, notiks tradicionālais dārzkopības profesionāļu, amatieru, īsāk sakot, visa skaistā cienītāju salidojums– 41. Latvijas Puķu draugu saiets.
Tā epicentrs atradīsies Nacionālajā botāniskajā dārzā, kur satiksies visi “puķu draugi” un viņu draugi, notiks Rožu dienas gadatirgus, izdarības bērniem un pieaugušajiem un arī kārtīgs mūzikas festivāls pašā vakarā, kur uz divām skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 10 dažādas svaigu popularitāti ieguvušas un pat jau episkas pašmāju mūzikas zvaigznes.
Pats galvenais, kāpēc uz Puķu draugu saietu sabrauks vairāk nekā 2000 interesentu no visas Latvijas, ir ekskursijas uz novada skaistākajiem dārziem un publiskajiem objektiem. Jau tagad šim notikumam gatavojas mūsu novada skaistākās mājas un pašvaldības iestādes, ko iekļausim apskates objektu sarakstā. Tas nozīmē, ka 14. jūlijā visa Salaspils pārtaps par milzīgu apskates objektu, kur kursēs ap 40 ekskursiju autobusu, un pamanīts tiks viss, ne tikai piedāvātās sakoptākās vietas.Drīz kusīs sniegs un sāksies lielais sēšanas un stādīšanas laiks. Šogad par godu svētkiem pašvaldība vēl košāk rotās pilsētas teritoriju ar ziedaugu kompozīcijām. Arī visi salaspilieši tiek īpaši aicināti izdaiļot savu dzīvesvietu – savam un garāmgājēju priekam iekārtot skaistu ziedu kasti uz lodžijas, balkona vai sētas, iestādīt krāšņas vasaras puķes pie savas mājas vārtiem, darbavietas.
Salaspilieši, izbaudīsim, kā tas ir - dzīvot puķēs, ne tikai sagaidot Puķu draugus, bet arī Latvijas dzimšanas dienu! Izpu(š)ķosim Salaspili!
Aicinām arī Salaspils uzņēmējus gatavoties Saietam un gadatirgum! Tieši jums būs atvēlēts īpašs stends botāniskā dārza gadatirgū, un tajā varēsiet parādīt, ka “Salaspils var!”
Aicinām pieteikties arī dažādus aktīvās atpūtas piedāvātājus! Parādiet visai Latvijai, ka mākat sagādāt vēl nebijušas sajūtas!
Pieteikšanās Puķu draugu saietam jau ir sākusies, drīz arī tiks publiskota visa grandiozā pasākuma programma, bet, ja vēlaties iesaistīties ar idejām vai interesantiem piedāvājumiem jau tagad, varat rakstīt uz e-pasta adresi: pukudraugi@salaspils.lv!© 2018 Siguez