Čakru enerģijas līdzsvarošana / 2. čakra / jauns cikls Tukumā

Čakru enerģijas līdzsvarošana / 2. čakra / jauns cikls Tukumā22 Jan 18:00 - 21:00 - Tukums
Sajūtu lāde

Route
More info

22. janvārī gaidām jūs uz jaunu Ineses Prisjolkovas lekciju ciklu "ČAKRU ENERĢIJAS LĪDZSVAROŠANA". Jau tikāmies un runājām par 1. čakru, taču ja esi nokavējis - vēl vari pievienoties šim ciklam no šīs reizes. Šajā reizē 2. čakra.
Mīļi aicināts ikviens, kas vēlas izprast, kādēļ jūsu pašsajūta, dzīve, attiecības ir tieši tādas, kādas ir, lai izprastu, kā to mainīt un kā gūt papildus spēku, enerģiju un jaudu savā dzīvē.
Tikšanās laiks – vienu reizi mēnesī, kādā no darba dienām (plānojam pirmdienās), pl. 18:00-20:30. Pieteikšanās iepriekš obligāta, lai rezervētu sev vietu: 29 299 433 vai sajutulade@sajutulade.lv.

Šī būs patiešām vienreizēja iespēja Tukuma un citu blakus esošo pilsētu iedzīvotājiem tuvāk savai dzīvesvietai tikties ar Pavasara Studijas vadītāju, dažādu grāmatu autori Inesi Prisjolkovu klātienē. Lai vienu reizi mēnesī 2.5 stundu garā nodarbībā soli pa solim izzinātu visas čakras, iemācītos tās diagnosticēt, un saprastu, kā tās attīrīt, līdzsvarot.Nodarbību norise: vienu reizi mēnesī pl. 18:00-20:30
Katras nodarbības ilgums: aptuveni 2.5h
Nodarbības vada: Inese Prisjolkova
Katras nodarbības cena: 20 EUR par nodarbību (cena norādīta ar PVN)
Pieteikšanās: obligāta pieteikšanās iepriekš pa tālruni 29 299 433 vai rakstot uz sajutulade@sajutulade.lv
Norises vieta: Tukums, Pasta iela 11, 2. stāvs (ieeja no Meža ielas puses)

No šīs čakras darbības ir atkarīga mūsu sievišķās vai vīrišķās būtības apziņa un veselība (cik esam sievišķīgas, vai vīriešiem – cik viņi ir vīrišķīgi). Tieši no šīs čakras ir atkarīga mūsu hormonālās sistēmas darbība, un, kā zināms, it sevišķi sievietes tā ikdienā ļoti ietekmē.
Vēl šī enerģijas ir saistīta ar mūsu materiālo pasaules uztveri un naudas plūsmu. Ja bieži sāp mugura virs gurniem krustu rajonā, tad visbiežāk smalkā plānā tās ir milzu rūpes vai uztraukums par naudas tēmu.
Ir daudz paņēmienu kā „iemācīties nopelnīt naudu”, taču pamatu pamats ir sakārtot otrās čakras enerģētiku.

Plašāks info par nodarbību ciklu: sajutulade.lv/2017/09/09/no-23-10-8-seminaru-cikls-cakru-energijas-lidzsvarosana-ar-inesi-prisjolkovu/© 2019 Siguez